Pena a bublinkové objatie do kúpeľa (200ml) Zobraziť väčšie

Pena a bublinkové objatie do kúpeľa (200 ml)

11,99 €

Prírodná detská pena do kúpeľa obsahuje charakteristickú zmes prírodných esenciálnych olejov a Gem esencií v jemnom rastlinnom základe. Je vhodná pre každodennú kúpeľ.

Viac detailov

600128

5060186720319

Pitta Patta

K dispozícii na výber

Pozor: Posledné kusy na sklade!

Prírodná detská pena do kúpeľa obsahuje charakteristickú zmes prírodných esenciálnych olejov a Gem esencií v jemnom rastlinnom základe. Je vhodná pre každodennú kúpeľ.

Výhody a použitie
Okrem množstva zábavy, ktoré si deti užijú hraním pri kúpeli, prírodné zložky v penovom prípravku zanechajú pokožku čistú, jemnú a hebkú. Vôňa prírodnej zmesi Aloe Vera, bergamotu, levandule a Gem esenciou je priamo nebeská. Jemná kúpeľ bez prídavku SLS a parabénov sa ľahko aplikuje. Deti si môžu nadšene hrať s bublinkami, zatiaľ čo nádherná vôňa bude prispievať k pocitu šťastia dieťaťa a bude ich povzbudzovať k relaxácii a odpočinku. Zmes po sebe nezanecháva žiadne stopy.
Vhodné množstvo nalejte pod tečúcou vodu a rýchlo rozmiešajte, aby sa mohli vytvoriť bubliny.

Zloženie
Voda; Decyl Glucoside (derivát cukru) - súčasť čistiacej zložky; Lauryl-betain (derivát kokosového oleja) - súčasť čistiacej zložky; Xantanová guma (rastlinná zložka) - vytvára hladkú konzistenciu výrobku; Aloe Vera (Aloe Barbadensis) - rastlina, ktorá sa už po stáročia používa k liečbe infekcií, pomáha pri kožných problémoch (ekzémy, lupienka), zjemňuje a zvlhčuje pokožku, zmierňuje podráždenie pokožky a pomáha pri hojení jaziev a drobných rán; Bergamotový esenciálny olej (Citrus aurantium bergamia) - zlepšuje náladu, používa sa pri liečbe depresií a vyniká nádhernou vôňou, ktorá prináša väčšine ľudí úsmev na tvári; Mandarínkový esenciálny olej (Citrus nobilis) - sladká kvetinová vôňa, pomáha upokojiť myseľ a prináša dieťaťu báječný pocit; Levanduľový esenciálny olej (Lavandula angustifolia) - svieža, energická vôňa, ktorá veľmi dobre pôsobí s harmančekom, levanduľa vyvažuje celkový systém čakier a má upokojujúci účinok na pokožku; Indigo esencia - typ "Isness and One" navodzuje v dieťaťu pocit prijatia seba samého a vylaďuje jeho nerovnováhu, indigo esencia sa nachádza hlboko v zemi a každý kryštál použitý k extrakcii esencie má jedinečnú históriu; Fenoxyethanol (minimálne množstvo) - súčasť konzervačnej zložky; Kyselina citrónová (z kukurice) - k vyváženiu pH výrobku; Kyselina benzoová (v malom množstve) - súčasť konzervačnej zložky; Kyselina dehydrooctová (v malom množstve) - súčasť konzervačnej zložky.

Odporúčané vekové rozmedzie (roky): 0-6
BIO - Obsah prírodných zložiek: 100 %
Obsah organických zložiek: 70 %
Získaný certifikát: Organic Soil Association
Krajina pôvodu: Anglicko
Objem: 200 ml