Očisťujúci šampón a telové mydlo (200ml) Zobraziť väčšie

Čistiaci šampón a telové mydlo (200 ml)

15,19 €

Prírodný detský šampón na vlasy a na umytie celého tela je čistým spojením esenciálnych olejov harmančeka a levandule s Gem esenciami. Je vhodný ku každodennému použitiu.

Viac detailov

600129

5060186720265

Pitta Patta

K dispozícii na výber

Pozor: Posledné kusy na sklade!

Prírodný detský šampón na vlasy a na umytie celého tela je čistým spojením esenciálnych olejov harmančeka a levandule s Gem esenciami. Je vhodný ku každodennému použitiu.

Výhody a použitie
Prírodný detský šampón a telové mydlo je určené pre citlivú detskú pokožku a vlasy. Krásne čistí, je vhodný pre deti všetkých vekových kategórií, zanecháva v nich pocit pohody a poskytuje im jemné umývanie bez prídavku parabénov a SLS. Zmes obsahuje výťažky z Aloe Vera, harmančeka a mandarínky, ktoré zanechávajú pokožku jemnú, hebkú a kľudnú. Synergická zmes esenciálnych olejov a Gem esencií pomáha nájsť rovnováhu mysle, ducha i fyzického tela. Harmanček je ideálny pre citlivé typy pleti a pomáha zvýrazniť prirodzený lesk vlasov, zatiaľ čo bergamot zlepšuje náladu a prináša úsmev na tvári. Zmes po sebe nezanecháva žiadne stopy.

Vmasírujte malé množstvo prípravku priamo do vlasov a kože dieťaťa alebo nalejte malé množstvo na hubku alebo handričku a umyte ním dieťa od hlavičky až k prstíkom na nohách. Dôkladne opláchnite čistou a teplou vodou. Prípravok môžete taktiež pridať do kúpeľa a prúdiacou vodou vytvoriť bubliny, s ktorými si dieťa môže hrať.

Zloženie
Decyl Glucoside (derivát cukru) - súčasť čistiacej zložky; Lauryl-betain (derivát kokosového oleja) - súčasť čistiacej zložky; Xantanová guma (rastlinná zložka) - vytvára hladkú konzistenciu výrobku; Aloe Vera (Aloe Barbadensis) - rastlina, ktorá sa už po stáročia používa k liečbe infekcií, pomáha pri kožných problémoch (ekzémy, lupienka), zjemňuje a zvlhčuje pokožku, zmierňuje podráždenie pokožky a pomáha pri hojení jaziev a drobných rán; Bergamotový esenciálny olej (Citrus aurantium bergamia) - zlepšuje náladu, používa sa pri liečbe depresií a vyniká nádhernou vôňou, ktorá prináša väčšine ľudí úsmev na tvári; Mandarínkový esenciálny olej (Citrus nobilis) - sladká kvetinová vôňa, pomáha upokojiť myseľ a prináša dieťaťu báječný pocit; Levanduľový esenciálny olej (Lavandula angustifolia) - svieža, energická vôňa, ktorá veľmi dobre pôsobí s harmančekom, levanduľa vyvažuje celkový systém čakier a má upokojujúci účinok na pokožku; Esenciálny olej z harmančeka rímskeho (Anthemis nobilis) - vysoko zjemňujúci a upokojujúci olej, dobre pôsobí na všetky typy pleti, vrátane citlivej; Indigo esencia - typ "Diamond Light and Fluorite" čistí a stará sa o detskú pokožku na úrovni energií a zanecháva úplne nový pocit pohody, indigo esencie sa nachádzajú hlboko v zemi a každý kryštál použitý k extrakcii esencie má jedinečnú históriu; Fenoxyethanol (minimálne množstvo) - súčasť konzervačnej zložky; Kyselina citrónová (z kukurice) - k vyváženiu pH výrobku; Kyselina benzoová (v malom množstve) - súčasť konzervačnej zložky; Kyselina dehydrooctová (v malom množstve) - súčasť konzervačnej zložky.

Odporúčané vekové rozmedzie (roky): 0-6
BIO - Obsah prírodných zložiek: 100 %
Obsah organických zložiek: 70 %
Získaný certifikát: Organic Soil Association
Krajina pôvodu: Anglia
Objem: 200 ml