Tyčinka na hrudník proti nachladnutiu (45g) Zobraziť väčšie

Tyčinka na hrudník proti nachladnutiu (45 g)

14,89 €

Pevná tyčinka z prírodných ingrediencií slúži na zmiernenie príznaky nachladenia. Eukalyptový esenciálny olej je jedným z najcennejších olejov pre liečbu dýchacích ciest a zmierňuje príznaky nachladnutia.

Viac detailov

600146

50601867201

Pitta Patta

K dispozícii na výber

Pozor: Posledné kusy na sklade!

Pevná tyčinka z prírodných ingrediencií slúži na zmiernenie príznaky nachladenia. Eukalyptový esenciálny olej je jedným z najcennejších olejov pre liečbu dýchacích ciest a zmierňuje príznaky nachladnutia.

Výhody a použitie
Pevná tyčinka z prírodných ingrediencií slúži ku zmierneniu príznakov nachladnutia. Eukalyptový esenciálny olej je jedným z najcennejších olejov pre liečbu dýchacích ciest a zmierňuje príznaky nachladnutia a v kombinácii s Gem esenciami podporuje emočnú stránku dieťaťa. Zmes je celkovo upokojujúcim prostriedkom pre malé deti, ktoré trpia nachladnutím. Tento revolučný prípravok sa aplikuje priamo na hornú časť hrudníka a chrbta dieťaťa a je vhodný pre deti od 3 mesiacov veku. Eukalyptový esenciálny olej znižuje prekrvenie a má silné dezinfekčné a antibakteriálne účinky. Eukalyptus pomáha uvoľniť hlien a zlepšuje funkciu pľúc.

Jemne prechádzajte tyčinkou cez hornú časť chrbta a hrudníka dieťaťa a nechajte pôsobiť ingrediencie.

Zloženie
Olivový olej (Olea europaea) - oliva je považovaná za symbol mieru, olej hydratuje, zvláčňuje, má vysoký obsah mastných kyselín a je vysoko výživný; Včelí vosk (Cera alba) - zvlhčuje a chráni pokožku; Karnaubský vosk (Copernicia cerifera) - získava sa z listov brazílskej palmy známej tiež ako "Strom života" a dodáva tyčinke pevnú tuhú formu; Eukalyptový esenciálny olej (Eucalyptus staigeriana) - vysoko cenený olej pre liečbu dýchacích ciest; Indigo esencia - typ "Easy, Software, No Fear and Settle" pomáha dieťaťu cítiť podporu a starostlivosť v dobe rozrušenia, indigo esencie sa nachádzajú hlboko v zemi a každý kryštál použitý k extrakcii esencie má jedinečnú históriu.

Odporúčané vekové rozmedzie: 0-6 rokov
BIO - Obsah prírodných zložiek: 100 %
Získaný certifikát: Organic Soil Association
Krajina pôvodu: Anglia
Hmotnosť: 45 g