Detské ochranné telové mlieko (50ml) Zobraziť väčšie

Detské ochranné telové mlieko (50 ml)

18,69 €

Detské ochranné telové mlieko chráni vaše dieťa pred škodlivými vonkajšími vplyvmi a dodáva mu pocit bezpečia a pohodlia.

Viac detailov

600154

9555099233118

Buds For Baby

K dispozícii na výber

Pozor: Posledné kusy na sklade!

Detské ochranné telové mlieko chráni vaše dieťa pred škodlivými vonkajšími vplyvmi a dodáva mu pocit bezpečia a pohodlia.

Výhody a použitie

Kým si vaše deti hrajú, nechajte Detské ochranné telové mlieko, aby ich chránilo pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. Shiso výťažok z listov účinne zvláčňuje, prírodný olej Tea Tree dodáva silnú antibakteriálnu ochranu a výťažky z olivových listov bohaté na antioxidanty pomáhajú chrániť kožu pred voľnými radikálmi. Vďaka obohatenia prebiotickými alfaglukooligosacharidy podporuje selektívne rast zdravých baktérií a zároveň zabraňuje rastu škodlivých baktérií.

Používajte v menších množstvách tak často, jak uznáte za vhodné a ako je potreba. Olej Tea Tree môže trošku štípať, tak si vždy dávajte pozor, aby sa mlieko nedostalo dieťaťu do očí a do úst.

Zloženie
Aloe barbadensis šťava z listov*, cetearyl olivate, sorbitan olivate, portulaca oleracea (portulaka) extrakt, malaleuca alternifolia (tea tree) olej*, xylityglucoside, anhydroxylitol, xylitol, perilla ocumoides extrakt z listov, inulin, alpha glucan-oligosaccharides, bisabolol, fructan, tocopherol, helianthus annuus (slnečnica) olej zo semien, olea europaea (oliva) extrakt z listov, parfum, glyceryl undecylenate, kyselina fytová Parfumované esenciálnymi olejmi.
*Zložka pochádza z ekologického poľnohospodárstva

99.9 % z celkového zloženia je prírodného pôvodu
86.9 % z celkového zloženia pochádza z ekologického poľnohospodárstva
98.6 % rastlinných zložiek pochádza z ekologického poľnohospodárstva

Odporúčané vekové rozmedzie: 0-6 rokov
BIO - Obsah prírodných zložiek: 99,9 %
Obsah organických zložiek: 86,9 %
Získaný certifikát: EcoCert
Krajina pôvodu: Austrália
Objem: 50 ml