Ošetrujúca masť pre mamičky (15ml) Zobraziť väčšie

Ošetrujúca masť pre mamičky (15 ml)

11,28 €

Ošetrujúca masť pomôže vašej pokožke vyrovnať sa s nárokmi na výživu dojčaťa a zníži nepohodlie počas prvých týždňov dojčenia.

Viac detailov

600160

9555099215213

Buds For Baby

K dispozícii na výber

Pozor: Posledné kusy na sklade!

Ošetrujúca masť pomôže vašej pokožke vyrovnať sa s nárokmi na výživu dojčaťa a zníži nepohodlie počas prvých týždňov dojčenia.

Výhody a použitie
Ošetrujúca masť pomôže vašej pleti vyrovnať sa s nárokmi na výživu dojčaťa. Tréning je hlavným krokom k úspešnému kojeniu, ale k víťazstvu prispieva aj zníženie nepohodlia počas prvých týždňov na minimum. Môžete sa cítiť ešte lepšie vďaka vedomiu, že 99,3 % zložiek našich kozmetických produktov pochádza z ekologického poľnohospodárstva. Unikátne zloženie obsahuje bio aktívne zložky ako je výťažok z rastliny Sacha Inchi a levandule.

Nanášajte malé množstvo po každom kojení, aby ste predišli rozboľaveniu a popraskaniu bradaviek. Je tiež vhodný na upokojenie a vyliečenie podráždenej pokožky.

Zloženie
Helianthus annuus (slnečnica) olej zo semien*, simmondsia chinensis (jojoba) olej*, cera alba (včelí vosk)*, butyrospermum parkii (bambucké maslo) plod*, plukenetia volubilis (sacha inchi) olej zo semien*, caprylic/capric triglyceride, hydrogenovaný rastlinný olej, lavandula stoechas (levanduľa) extrakt, tocopherol
*Zložka pochádza z ekologického poľnohospodárstva

100.0 % z celkového zloženia je prírodného pôvodu
99.3 % z celkového zloženia pochádza z ekologického poľnohospodárstva
99.9 % rastlinných zložiek pochádza z ekologického poľnohospodárstva

Odporúčané vekové rozmedzie: mamičky
BIO - Obsah prírodných zložiek: 100 %
Obsah organických zložiek: 99,3 %
Získaný certifikát: EcoCert
Krajina pôvodu: Austrália
Objem: 15 ml