Vitamín B12 (59ml) Zobraziť väčšie

Vitamín B12 (59 ml)

25,69 €

Vitamín B12 v tekutej forme nenáročne zaisťuje prísun vitamínu B12 do tela. Produkt je bohatý, živý zdroj vitamínu B12 z kultivovaných probiotických kultúr.

Viac detailov

700202

807735023386

Unlimited Health

K dispozícii na výber

Pozor: Posledné kusy na sklade!

Vitamín B12 v tekutej forme nenáročne zaisťuje prísun vitamínu B12 do tela. Produkt je bohatý, živý zdroj vitamínu B12 z kultivovaných probiotických kultúr.
ND Technológia ™ (Nanized Delivery) je založená na mikro-strávenie extrémne malých biologických častíc, použitím patentovaného fermentačného procesu viackmenových probiotických kolónií, ktoré umožnia jednoduché vstrebanie do telových buniek.

Účinky vitamínu B12:
je nevyhnutný pre delenie buniek predovšetkým v tráviacej sústave
potrebný pre zdravú krvotvorby a krvný tlak
napomáha udržať zdravú nervovú sústavu a mentálny funkciu
pomáha udržať kognitívne funkcie pri starnutí
potrebný pri transformácii potravy na energiu
podporuje tvorbu aminokyselín

Obsahuje certifikovaný prírodný alkohol (bez stôp pesticídov a ťažkých kovov).

Odporúčané dávkovanie:
1/4 čajovej lyžičky (1,25 ml) denne s pohárom vody (potreba doplnenia vitamínu B12 je individuálna záležitosť, o ktorej sa poraďte so svojím lekárom)

Zloženie:
B12 (methylkobalamin, adenosylkobalamin v inaktivovanej probiotickej kultúre), čistená voda, prírodné alkohol (certifikát otcom)

Nutričný obsah:
vitamín B12:
479 mcg

Zdraví ľudia si pri dodržiavaní pestrej stravy udržujú zásobu vitamínu B12 v pečeni. Jeho nedostatok býva najčastejšie spôsobený neschopnosťou organizmu správne ho vstrebať. Prejavuje sa chudokrvnosťou, chudnutím, zhoršovaním pamäti, psychickej výkonnosti, svalovej koordinácie, trás a pocitom mravčenia v končatinách. Keďže sú vitamíny skupiny B rozpustné vo vode, ich prebytok v tele nie je možný, bol by vylúčený močom.

Upozornenie:
Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom, temnom a suchom mieste. Neprekračujte dennú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.

Parametre
Krajina pôvodu: USA
Vegan: Áno
Gluten-Free: Áno

Objem: 59 ml (47 denných dávok)