FRIENDLY FATS™ - prospešní tuky (300g) Zobraziť väčšie

FRIENDLY FATS™ - prospešné tuky (300 g)

33,69 €

Omega-3 mastné kyseliny v produkte Friendly Fats™ (Prospešné tuky™), sú 100 % netoxické, pretože je telo pretvára na DHA a EPA iba podľa potreby. Prospešné tuky™ sú naklíčené (kvalitnejšie asimiláciou), majú nadbytok prospešných rastlinných živín a takisto majú skvelú orieškovú príchuť (dokonca aj deti je majú rady). 

Viac detailov

700230

650786000901

Healthforce

K dispozícii na výber

Pozor: Posledné kusy na sklade!

Omega-3 mastné kyseliny v produkte Friendly Fats™ (Prospešné tuky™), sú 100 % netoxické, pretože je telo pretvára na DHA a EPA iba podľa potreby. Prospešné tuky™ sú naklíčené (kvalitnejšie asimiláciou), majú nadbytok prospešných rastlinných živín a takisto majú skvelú orieškovú príchuť (dokonca aj deti je majú rady). Narozdiel od rybieho / krilového oleja, ktorý môže mať navyše vedľajšie účinky a je bez vyvažujúcich rastlinných živín.

Ľanové semienka sú bohatým zdrojom neuveriteľne mocných rastlinných živín, ktoré sa nazývajú lignany, ktoré, ak sú vo forme celistvej potraviny, majú úžasný vyvažujúci účinok na hladinu estrogénu pre každého. Sú perfektne vyvážené prírodou pre osoby akéhokoľvek veku, mužov, ženy a deti.

3 dôvody pre Friendly Fats™
1. ľanové semienka: obsiahnuté lignany napomáhajú lepšej činnosti čriev, blahodarné účinky na celý tráviaci systém, pozitívny vplyv na prostatu pri starnutí aj pri uchovaní zdravej prvej tkaniny, blahodarné účinky aj na miernenie príznakov meopauzy

2. esenciálne mastné kyseliny (telo si ich nedokáže vyrobiť samo)
kyselina strearová a alfa-linolénová (Omega 3): znižovanie cholesterolu v krvi, znižovanie rizika kardiovaskulárnych ochorení, vývoj nervových tkanív)
kyselina linolénová a gama-linolénová (Omega 6): podporuje rast, vývoj a údržbu telesných funkcií, dôležitý pre vývoj mozgu, znižovanie úrovne cholesterolu v krvi

3. vláknina: prispieva k zdravému pohybu čriev, napomáha správnej črevnej mikroflóre, navodzuje dlhodobý pocit sýtosti (spomaľuje uvoňování sacharidov do krvného obehu)

Odporúčané dávkovanie:
2 polievkové lyžice denne alebo jedzte samostatne, pridajte do koktailov, kaší, polievok, šalátov, dresingov atď. Nepoužívajte na smaženie!

Zloženie:
prášok z naklíčených ľanových semienok a šalvie semienok

Nutričné hodnoty v 100 g:
Energetická hodnota: 2 140 kJ / 510 kcal
Tuky: 36 g
z toho nasýtené: 3 g
Omega 3: 22 g
Omega 6: 6,1 g
Sacharidy: 36 g
Vláknina: <0,1 g
Bielkoviny: 17 g
Soľ **: <0,1 g
** Iba vo forme prirodzene sa vyskytujúceho sodíka

Upozornenie:
Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom, temnom a suchom mieste. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.

Parametre
Krajina pôvodu: USA
Raw: Áno
Vegan: Áno
Glutén-Free: Áno
TruGanic: Áno

Hmotnosť: 300 g