Guarana BIO prášok (180g) Zobraziť väčšie

Guarana BIO prášok (180 g)

23,60 €

Guarana je popínavá tropická rastlina pochádzajúca z povodia Amazonky. Je koncentrovaným zdrojom prírodného kofeínu, ktorého obsahuje 3-8 %, teda viac ako káva. Obsahuje aj ďalšie stimulujúce látky, vďaka čomu účinne pôsobí proti únave, pomáha udržať pozornosť a zefektívniť mentálne procesy. Oproti káve sa kofeín z guarany uvoľňuje oveľa pomalšie, účinok je preto výrazne dlhšií a...

Viac detailov

700379

8594071483067

LifeFood

K dispozícii na výber

Pozor: Posledné kusy na sklade!

Ste študent a máte veľa úloh a skúšok, alebo len potrebujete rýchlo dorobiť veľa práce? A ste unavení? Guarana vás postaví na nohy!

Guarana je popínavá tropická rastlina pochádzajúca z povodia Amazonky. Je koncentrovaným zdrojom prírodného kofeínu, ktorého obsahuje 3-8 %, teda viac ako káva. Obsahuje aj ďalšie stimulujúce látky, vďaka čomu účinne pôsobí proti únave, pomáha udržať pozornosť a zefektívniť mentálne procesy. Oproti káve sa kofeín z guarany uvoľňuje oveľa pomalšie, účinok je preto výrazne dlhšií a pre organizmus miernejší.

Odporúčané dávkovanie a použitie:
1/2 čajovej lyžičky guarany (3 g) zodpovedá obsahom kofeínu (cca 110 mg) približne 1 šálke silnej kávy. Spočiatku začínajte s max. 1/2 čajovej lyžičky denne. Zmiešajte s vodou alebo s akýmkoľvek ovocným nápojom alebo rastlinným mliekom. Nie je vhodné zalievať vriacou vodou, došlo by k znehodnoteniu výživných látok.

Nutričné hodnoty v 100 g:
Energetická hodnota:
1 235 kJ / 295 kcal
Tuky: 3,6 g
z toho nasýtené: 0 g
Sacharidy: 43 g
z toho cukry: 3 g
Vláknina: 16 g
Bielkoviny: 13 g
Soľ: 0,1 g
Kofeín: 3,5 g

Zloženie:
100 % guarana prášok

Informácie pre alergikov:
môže obsahovať stopy orechov a sezamu

Skladovanie:
uchovajte v suchu, tme a chlade

Krajina pôvodu: Brazília

Hmotnosť: 180 g