Chlorella BIO (180g) Zobraziť väčšie

Chlorella BIO (180 g)

27,18 €

Chlorella je jednobunková sladkovodná riasa s detoxikačnými účinkami obsahujúca až 60 % kvalitného rastlinného proteínu. Nájdeme v nej aj hodnotné vitamíny a minerály. Má schopnosť viazať na seba ťažké kovy a odvádzať ich von z tela a neutralizovať a odbúravať jedovaté látky, čím prečistí telo a vypomôže mu bojovať proti rakovine a iným nepríjemným chorobám.

Viac detailov

700382

8594071483005

LifeFood

K dispozícii na výber

Pozor: Posledné kusy na sklade!

Tablety z chlorelly nadupané bielkovinami, minerály a vitamíny sú tu pre vás!

Chlorella je jednobunková sladkovodná riasa s detoxikačnými účinkami obsahujúca až 60% kvalitného rastlinného proteínu. Nájdeme v nej aj hodnotné vitamíny a minerály. Má schopnosť viazať na seba ťažké kovy a odvádzať ich von z tela a neutralizovať a odbúravať jedovaté látky, čím prečistí telo a vypomôže mu bojovať proti rakovine a iným nepríjemným chorobám.

Chlorella vznikla približne pred 2,5 miliardy rokov a patrí medzi najstaršie organizmy schopné fotosyntézy. Jej názov naznačuje vysoký obsah chlorofylu, ktorý má veľký význam pre tvorbu červených krviniek a ďalšie dôležité procesy v organizme, napr. antioxidačné účinky.

Okrem iného chlorella obsahuje väčšinu všetkých aminokyselín vrátane ôsmich esenciálnych aminokyselín, ktoré si telo nedokáže samo vytvoriť, preto ich musí prijímať v strave.

Lifefood chlorella je pestovaná v ideálnych klimatických podmienkach vo vodách bohatých na minerály, vďaka čomu dosahuje najvyššej kvality. Po zbere je Chlorella filtrovaná, očistená a ihneď sušená. Jej vysoká kvalita a čistota je udržiavaná a zaistená stálou kontrolou.

Nutričné hodnoty v 100 g:
Energetická hodnota:
1 370 kJ / 326 kcal
Tuky: 12 g
z toho nasýtené: 1 g
Sacharidy: 17 g
z toho cukry: 1 g
Vláknina: 12 g
Bielkoviny: 57 g
Soľ: 0,01 g

Zloženie:
100 % chlorella

Informácie pre alergikov:
môže obsahovať stopy orechov a sezamu

Skladovanie:
uchovajte v suchu, tme a chlade

Krajina pôvodu: Taiwan / Čína

Hmotnosť: 180 g