Spirulina BIO (180g) Zobraziť väčšie

Spirulina BIO (180 g)

22,88 €

Tablety zo 100 % spiruliny pre silné a čisté telo. Vyskúšajte jedno z najkomplexnejších superfoods!
Spirulina je jednobunková riasa žijúca v sladkých vodách s vysokým pH a vysokou koncentráciou uhličitanov. Je považovaná za jeden z nutrične najúplnejších potravinových doplnkov - obsahuje bielkoviny, zložité sacharidy, železo, vitamíny A, K a B komlex. 

Viac detailov

700386

8594071482961

LifeFood

K dispozícii na výber

Pozor: Posledné kusy na sklade!

Tablety zo 100 % spiruliny pre silné a čisté telo. Vyskúšajte jedno z najkomplexnejších superfoods!

Spirulina je jednobunková riasa žijúca v sladkých vodách s vysokým pH a vysokou koncentráciou uhličitanov. Je považovaná za jeden z nutrične najúplnejších potravinových doplnkov - obsahuje bielkoviny, zložité sacharidy, železo, vitamíny A, K a B komlex. Je podstatným zdrojom vitamínu B12, ktorý je dôležitý pre správny chod nervov a tkanív. Spirulina je tiež bohatá na chlorofyl, mastné a nukleové kyseliny a lipidy.

Spirulina obsahuje približne 60% bielkovín, čím môže skvele zastupovať mäso a mliečne výrobky u vegetariánov a vegánov. Ďalej má vysoký obsah karotenoidov, ktoré majú antioxidačné účinky. Je to potravina s najvyšším obsahom betakaroténu, ktorého obsahuje 10x viac než mrkva. Betakarotén priaznivo pôsobí na zrak a zaisťuje ochranu pred rakovinou.

Okrem iného sa spirulina môže pochváliť aj svojou očistnou funkciou. Stimuluje črevnú mikroflóru a napomáha tak správnej funkcii čriev a zažívania. Vďaka unikátnej kombinácii fytonutrienov zbavuje telo nahromadených toxínov.

Nutričné hodnoty v 100 g:
Energetická hodnota:
1 463 kJ / 350 kcal
Tuky: 8,2 g
z toho nasýtené: 1,1 g
Sacharidy: 15 g
z toho cukry: 1 g
Vláknina: 7 g
Bielkoviny: 60 g
Soľ: 1,8 g

Zloženie:
100 % spirulina

Informácie pre alergikov:
môže obsahovať stopy orechov a sezamu

Skladovanie:
uchovajte v suchu, tme a chlade

Krajina pôvodu: Taiwan / Čína

Hmotnosť: 180 g